Два роки тому Дніпропетровський нацуніверситет залізничного транспорту ім. В. Лазаряна виграв проект, за яким 10 років наших студентів та залізничників навчатимуть європейські спеціалісти. Навчальна програма охоплює 22 модулі і повністю відповідає принципам Болонської конвенції. До того ж вона дає можливість підвищувати професійний рівень спеціалістів для забезпечення міжнародних перевезень. У минулому навчальному році пройшли підготовку та отримали міжнародні магістерські дипломи 58 студентів. Сьогодні такі ж солідні документи отримали 35 магістрів.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/26__Grechnikova_SKh_frantsdiplomy.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/26__Grechnikova_SKh_frantsdiplomy.jpg type=site]





