У селі залишилось двоє мешканців, але право власності на тамтешню землю є і в Інституту зерна з 1974 року, – говорить голова обласної організації “Родовід” Миколай Шостак. Новоолександрівська селищна рада, за якою закріплено село, не зацікавлена у його відродженні. Активісти ж прагнуть звести на його місці родові маєтки та поселитися там громадою, що житиме у єднанні з природою. Не проти вести екологічний спосіб життя і мешканка, що там лишилася. Чувилино є сусідом іншого села — Зелений гай, де вже є кілька таких маєтків. В ідеалі, говорить Миколай Шостак, було б об`єднати ці два пункти у одну екосистему. Але окрім їхньої волі та відсутності колізій з правом власності на землю, потрібна і воля влади: розробити нову недешеву документацію.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/03/04__10_masho_jekoposelenie_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/03/04__10_masho_jekoposelenie_SKh.jpg type=site]





