Батьки дівчинки у її смерті винуватять недбалість лікарів, медики ж перекладають провину на самих батьків, повідомляє ТСН. Вони впевнені, що дитина померла в реанімації через неправильний діагноз і відсутність уваги з боку медиків. Натомість лікарі перекладають провину на самих батьків. Мати твердить: її дитина померла, бо медики залишили її наодинці. Керівниця лікарні визнає, що у відділенні реанімації працює лише один лікар, він, мовляв, у цей час рятував жінку у вкрай важкому стані. Але запевняє, що дитину лікували за всіма правилами. Причина смерті – менінгоенцефаліт – вірус, що розвивався надто стрімко. Керівник дитячого відділення лікарні, яка лікувала дівчинку вже звільнилася – за власним бажанням. Хто винен у смерті дитини, нині з’ясовує міліція, прокуратура та спеціальна комісія департаменту охорони здоров’я.





