Під час перевірки, ініційованої та проведеної прокуратурою Дніпропетровської області з питань додержання вимог законодавства про оплату праці в діяльності ПАТ «Дніпрометробуд» встановлено, що службові особи зазначеного підприємства протягом грудня 2012 – лютого 2013 року безпідставно не виплатили 270 працівникам понад 2 мільйони гривень належної заробітної плати. Досудове розслідування проводиться Управлінням МВС України на придніпровській залізниці.





