113 тисяч 800 гривень загальними зусиллями вдалося зібрати на четвертому благодійному концерті “Жити завтра”. Сьогодні до онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні привезли перші рятівні препарати, придбані за гроші небайдужих людей. Таких необхідних, але дуже дорогих ліків на суму більше 60 тисяч, за словами лікарів вистачить на три місяці, щоб безперебійно надавати медичну допомогу усім діткам у відділенні.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/03__09_Grechnikova_SKh_zhitq_zavtra.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/03__09_Grechnikova_SKh_zhitq_zavtra.jpg type=site]





