25 апреля 2013, 18:29

Інспектори обласного теруправління Держгірпромнагляду перевіряють атракціони (ВИДЕО)

Щоранку Сергій перевіряє справність “Сальто”. Запевняє: без огляду на техсправність на цих спецгойдалках він не покатає жодного. За шість років роботи, каже чоловік, жодного випадку травматизму на атракціоні не було. Оскільки “Сальто” — річ специфічна, Сергій також слідкує і за віком клієнтів:

«От 12-ти лет у нас катаются и в пределах разумного. Бывает, дедушка приходит — прокатится, кровь погоняет по венам. Если мы находим какую-то поломку, естественно, мы его не открываем и устраняем эту проблему», — каже Сергій Савченко, технік-механік парку ім. Л. Глоби.

20 атракціонів підвищеної небезпеки перед початком весняно-літнього сезону, окрім самих працівників атракціону, перевіряють спеціалісти Держгірпромнагляду. Після огляду інспекторів власник механічної каруселі чи гойдалки отримує дозвільні документи на їхню експлуатацію. Працівники атракціону зобов’язані пред’явити їх кожному, хто захоче пересвідчитися у безпеці — своїй чи своєї дитини.

«Люди, которые эксплуатируют аттракционы, обучены требованиям правил, аттестованы на знание правил. прекрасно знают свои аттракционы, знают их характеристики технические и правила эксплуатации. Поэтому ответственность за условия безопасной эксплуатации ложится целиком на них. Мы же не сажаем в каждый автомобиль инспектора ГАИ», говорить Андрій Воловицький, начальник інспекції обласного теруправління Держгірпромнагляду України.

Геннадій Редько — співвласник 10 атракціонів підвищеної небезпеки. Одному з них — “Веселим гіркам” — 35 років. Але чоловік запевняє: вони абсолютно безпечні, пройшли необхідні технічну діагностику та експертне обслідування.

«Он в стиле ретро, можно сказать. Он не такой экстремальный, как, допустим, американские горки. Но зато он семейный — без боязни может прокатиться и ребёнок. и родитель», — переконує Геннадій Редько, співвласник атракціонів.

Інспектори Держгірпромнагляду після “Веселих гірок” ідуть до каруселі. Відома у народі як “Цепі”, вона досить екстремальна. Що саме перевіряли тут, наша знімальна група, чесно кажучи, не зовсім зрозуміла.

Пояснювали суть перевірки інспектори не дуже охоче:

«Нарушений, особо влияющих на безопасность посетителей аттракциона, мы не обнаружили. Есть приёмо-сдаточные испытания и спытания аттракционов в процессе проведения диагностики и технического освидетельствования. Вся методика записана в паспорте или инструкции завода-изготовителя», — говорить  інспектор інспекції обласного теруправління Держгірпромнагляду України, який не побажав представитись.

Тільки собі довіряє при виборі атракціону няня Наталія. Перш, ніж посадити Рому на карусель чи гойдалку, все перевіряє власноруч.

«Он пошёл и я с ним вместе — смотрю, безопасно это ему или нет. Те же паровозики закаробинены, закрыты во нескольких местах — осень удобно», — пояснює Наталія Савченко, відвідувачка парку ім. л. Глоби.

Подивившись на дядів у костюмах, мабуть, інтуїтивно шестирічна Ніколь обрала для себе та мами безпечних “Лебедів”. Тут висоту польоту регулюєш кнопками самостійно.

Автор — Юлія Мельниченко

Камера — Андрій Лисенко

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/25__Melqnik_atraktsyoni.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/25__Melqnik_atraktsyoni.jpg type=site]

Вибір редакції

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50
Дніпропетровська область на другому місці в Україні за кількістю складених у 2019 році адмінпротоколів за керування у нетверезому стані

Дніпропетровська область займає друге місце в Україні за кількістю складених у 2019 році адміністративних протоколів за керування у нетверезому стані.

22 Январь, 17:27
У комунальну власність Дніпра прийняли майже 36 км зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення

У Дніпрі у комунальну власність територіальної громади міста прийнято майже 36 км безхазяйних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення у різних

22 Январь, 13:37
Дніпровська міська рада розширила перелік нерухомого майна для приватизації

Міська рада Дніпра приватизує ще 68 нежитлових об’єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності. Відповідне рішення депутати ухвалили 22 січня

22 Январь, 13:32
Леоніда Маньковського затвердили на посаді заступника Дніпровського міського голови

Депутати Дніпровської міської ради затвердили Леоніда Маньковського на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності.

22 Январь, 13:30
У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей 

У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Він розташується на лівому березі за адресою:

22 Январь, 13:27
У Дніпрі для підопічних міського територіального центру соціального обслуговування поновили фізіотерапевтичні процедури

У Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування розширили послугу денного догляду та соціальної адаптації. Для підопічних центру проводитимуть фізіотерапевтичні процедури

22 Январь, 13:23