Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю спiльно з прокуратурою «спіймали за руку» хабарника-лiкаря ветеринарної медицини в Дніпропетровську, повідомляє прес-служба ГУ МВСУ області.
Для того, щоб у приватного підприємця не було ретельної перевірки та для швидкого отримання ветеринарного свiдоцтва на реалiзацiю i транспортування 9,8 тони м’яса, лікар наполегливо натякав на винагороду у сумі 3 тис. грн., яку в подальшому отримав.
Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). Зловмиснику загрожує 10 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.





