Числені свідки трагедії запевняють: кермувальник не винен, бо пішохід через власну необачність впритул наблизилася до автівки й таким чином опинилася у так званій “мертвій” зоні.
У Дніпропетровську біля центрального базару “Озерка” завжди людно й завізно. Потік автівок через пішоходів рухається повільно. Та в п`ятницю вдень транспорт на цій ділянці взагалі зупинився. Під колеса вантажного “МАЗу” потрапила жінка похилого віку. Все сталося перед очима числених свідків.
“Машины все стояли, отходил трамвай. И потом бабка подошла к машине вплотную. И вот она сюда прошла, и он тронулся. Он её не видел фактически. Она упала и пошла под машину” – каже Надія Іванівна, свідок дтп.
“Эта бабушка везла с собой коробку и, получается, она попала под колесо. Она просто не успела перейти дорогу, думала, что проскочит”, – говорить Наталя, свідок.
“Машина так стояла, потом чуть начала двигаться. Она вот так прямо бежит, прямо на угол машины. Я оглянулась. Ящик заскреготал. И она под машиной уже”, – згадує Надія Андріївна, свідок аварії.
Від травм жінка померла одразу. 34-річний водій з Луганська твердить: складною ділянкою дороги рухався за правилами, постійно зупинявся, надаючи перевагу пішоходам. Пенсіонерки ж взагалі не бачив.
” Пешеход зашёл из “мёртвой зоны”, поэтому избежать дтп возможности не было”, – стверджує Роман, водій вантажівки.
За фактом аварії з тяжкими наслідками розпочали досудове слідство. До матеріялів долучили й кадри, зняті відеореєстратором.
Автор – Артур Терещенко
Камера – Олександр Самсонов
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/26__dtp_Ozerka.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/26__dtp_Ozerka.jpg type=site]





