Петриківський “Олімпік”, яким вже давно опікується Іван Запорожан, здолавши в матчі-відповілі вдома з рахунком 3:2 “Олімпію” з Миргородського району, Полтаської області, став володарем Суперкубка України з футболу фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/07__sport_2_olimpik.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/07__sport_2_olimpik.jpg type=site]





