24 роки тому у лондонському барі започаткували традицію зустрічей у неформальній обстановці для вирішення серйозних екологічних проблем. Згодом до акції долучились ще 600 міст. В Україні “екотусовка” вже збирається у Львові, Донецьку та Києві. А сьогодні 0 7 годині вечора перша така зустріч відбудеться в Дніпропетровську. Організатори очікують близько ста чоловік. Грін-дрінки у Дніпропетровську відтепер проходитимуть кожної другої середи місяця, наголошують організатори. До зустрічі може долучитися будь-хто, детальну інформацію про наступні зустрічі шукайте у соцмережах.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/15__Lena_IS_grindrinki_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/15__Lena_IS_grindrinki_SKh.jpg type=site]





