Губернатор Дмитро Колєсніков, голова облради Євген Удод та віце-президент “ВЕСТи” Василь Підлубний зустрілися з делегацією з КНР. “Веста” та китайська компанія “Тяньжинь Лішен Батері” планують збудувати у Дніпропетровську спільне підприємство з виробництва свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Такі використовуються у міському та спеціальному електротранспорті на автономних джерелах струму. А створення промислових потужностей з виробництва таких засобів пересування в нашому місті передбачено Державною Програмою активізації розвитку економіки на цей та наступний рік.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/15__Masho_Kitajtsy_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/15__Masho_Kitajtsy_SKh.jpg type=site]





