У Дніпропетровську 63-річний водій «Мерседеса» разом із друзями після відвідин кладовища, п`яний як чіп, сів за кермо. Як наслідок – не лише протаранив припаркований на узбіччі автомобіль «КІА» , а й збив маму з однорічним сином. Аварія сталася у приватному секторі на вулиці Юності. Свідки пригоди твердять: 27-річній жінці з дитиною поталанило: головний удар прийшовся на іномарку.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/15__dtp_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/15__dtp_SKh.jpg type=site]
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/15__dtp.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/15__dtp.jpg type=site]





