Своє бажання прокласти у Дніпропетровську метро висловили 14 компаній, серед яких дві українські “Київ-” та “Харківметробуд”. Зустріч триває два дні, за перший день представники делегацій на власні очі побачили масштаб робіт, який переможець повинен виконати, дехто з учасників захотів проїхатись на вже існуючих лініях нашого метрополітену. Сьогодні ж розглядали суто технічні характеристики. Казати хто отримає проект ще зарано, але українська сторона вже висуває ряд вимог до переможця, наприклад, представлений проект має бути з урахуванням вже існуючих ліній, у будівництві використовувати українське оснащення та робочу силу. І головне, метрополітен має прокладатись на вже закладеній глибині.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/30__Lena_IS_metro_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/30__Lena_IS_metro_SKh.jpg type=site]
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/30__Lena_IS_metro.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/30__Lena_IS_metro.jpg type=site]





