Досудовим слідством встановлено: пологи розпочалися, коли жінка перебувала в гостях у родичів в Дніпропетровську. Дитину народила надворі в туалеті, потім жінка перерізала пуповину, внаслідок чого дитина впала до ями, де й загинула. Врятувати дитину жінка й не намагалася. Більш того, породілля приховувала скоєне до останнього. До міліції звернувся лікар пологового будинку, який при огляді виявив, що жінка вже без дитини і на запитання не відповідає.
Після оголошення вироку підсудну взяли під варту. Суд погодився з думкою прокурора: визнати підсудну винною у злочині та призначити їй покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.





