На свято вшанування золотих медалістів запрошено 252 випускника, депутати міської ради, завідувачі районних відділів освіти. Під час заходу випускники-медалісти отримають вітальні листи особисто з рук міського голови. Для запрошених виступатимуть творчі колективи міста, після чого відбудеться дискотека, повідомляє прес-служба Дніпропетровської міськради.
Довідково. За підсумками 2012-2013 навчального року загальна кількість медалістів по місту – 352, з них 252 отримали золоті медалі, 100 – срібні. Найбільша кількість золотих медалістів у загальноосвітніх навчальних закладах Жовтневого району – 50, срібних – Бабушкінського району.





