29 травня до Інгулецького райвідділу Криворізького міського управління міліції звернулась пенсiонерка 1951 р.н. Заявниця повідомила про те, що її син, непрацюючий чоловік 1985 р.н., вiдкрито заволодiв телевiзором та мобiльним телефоном. Зловмисник – затриманий. За фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою квалiфiкацiєю за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) КК України. Зловмиснику загрожує штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, повідомляє прес-служба ГУ МВСУ в Дніпропетровській області.





