Правила для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року не змінились. Усе , що дозволяється мати при собі – дві чорні гелеві ручки, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт та пляшка з водою. На складання абітурієнти мають рівно три години, із невеличкою технічною перервою. Ті хто, написали раніше можуть іти, але в аудиторії має залишитися, як мінімум 3 людини. У цьому році учасники можуть скласти не більше чотирьох екзаменів. А результати дізнаються не раніше 18 червня.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/06/05__Lena_ZNO.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/06/05__Lena_ZNO.jpg type=site]





