Як створити ялинку власноруч? Та ще й з еко-матеріалів? Відповідь на ці питання шукали учасники оригінального конкурсу, що відбувся у палаці культури “Шинник”.
Ось такий конус із прорізами, всередині — LED-свічка. Цей невеличкий святковий сувенір зроблений ні з чого іншого, як з бетону! Автори монолітної красуні створили її не лише для конкурсу, а як прикрасу для офісних столів. Для цього кольори підібрали стримані – сірий та білий.
Гор Акопян, автор офісної ялинки з бетону: “Обычно мы ёлки выкидываем или закладываем куда-то на балкон. Мы решили, что ёлка должна использоваться круглогодично — возможно ее дальнейшее использование как светильника или же как подставочки для каких-то изделий”.
Наручний годинник, фітнес-трекер, звичайний браслет чи навіть каблучка — усе це на час робочого дня можна почепити на таку ялинку. Цікавих ідей іще багато: студенти будівельної академії запропонували дерево із зелених кульок.
Євгенія Морозова, авторка паперово-целофанової ялинки: “Наша ёлка из вторсырья – непосредственно мусорные пакеты, а внутри — макулатура. Масса идей была на самом деле. Мы сначала из мочалок хотели сделать. Высотой мы планировали 1,5 метра — ну, возможно, будет немножечко меньше. Обещают нам 3000 гривен за первое место”, – “А второе и третье?” – “2 тысячи и полторы, если я не ошибаюсь”.
Позмагатися за грошову винагороду наважились чотири команди — від двох до восьми людей у кожній. Хтось удався до авантюрних рішень.
Олександр Добродомов, автор “будівельної ялинки”: “У нас самая строительная ёлка в мире. Она сделана из лестницы и, в общем, подручных материалов”.
Замість зірки на верхівці – аплікація з шишок. Палац культури “Шинник” також узяв участь у конкурсі – прикрасив живу ялинку при вході сніжинками з пластикових пляшок.
Автор – Юлія Бублик
Камера – Максим Бодриченко