Підвези пішохода, не дай йому замерзнути, – закликають небайдужі водії Дніпра
Дніпрянин Михайло мешкає у районі Аптекарської балки. Розповідає: щороку взимку на його вулиці застрягають машини. Аби дістатися додому, доводиться їх витягувати зі снігу. Так само щороку, коли негода блокує дороги, пан Михайло підвозить пасажирів. Для нього така допомога є звичаєм.
Михайло, водій Дніпра:
“Просто по какой-то интуиции — остановился, взял и поехал. Главное, чтобы было по пути. Потому что иногда люди очень удивляются, почему их не везут на “Тополь”, к примеру, с Петровского. Пассажиры оторвали мне ручку двери один раз — так хотели в тёплую машину. Это было самое смешное”.
Товариш Михайла Вадим також із числа небайдужих водіїв. Каже: інколи трапляються цікаві знайомства. Якщо звертати увагу на замерзлого пішохода.
Вадим, водій Дніпра:
“Якось стояв хлопчина, такий дядечко, на узбіччі і замерзав. Було вже видно, транспорт вже не ходив. Ми зупинились, запропонували його підвезти. І поки їхали на 12 квартал, виявилось, що він шеф-кухар одного відомого дніпропетровського ресторану. На той час дніпропетровського. Він нам був дуже вдячний”.
Михайло та Вадим не вважають себе особливими, але чи не є така поведінка винятковою для дніпрян? Ми спитали й інших водіїв, чи зупиняються вони на прохання підвезти, а у перехожих поцікавились: чи згодні сісти у машину до незнайомця.
Вадим, водій Дніпра:
“У складних умовах я б хотів побажати бути більш людяними, і звертати увагу на оточуючих. Треба дивитись не тільки собі під ноги, а й навколо”.





