Національній Гвардії України виповнилося чотири роки
18 березня 2014 року її створили для захисту мирного населення і охорони стратегічних об’єктів. За рік вийшов указ Президента щодо започаткування професійного свята нацгвардійців. З 2015-го його відзначають 26 березня. У Дніпрі розташовані одразу 4 військові частини Національної Гвардії. Кожна з них має свої функції. Наприклад, частина №3021 відповідальна за охорону ракетної промисловості міста — зокрема, “Південмашу” та конструкторського бюро “Південне”. Представники обох об’єктів привітали військових зі святом. Окрім них до святкового мітингу долучилися представники обласної, міської та районної влади, а також діти і капелани.
Максим Барилко, заступник командира військової частини №3021
“Було оголошено приблизно 35 подяк, приблизно 33 грамоти, більше восьми військовослужбовців нагороджені цінними подарунками та близько 8 військовослужбовців — грошовими преміями. Я хочу привітати всіх своїх колег, всіх тих, хто зараз стоїть на сторожі нашої держави, нашої неньки-України. Всіх зі святом, дай Бог вам здоров’я, щастя і натхнення у військовій службі.”





