Увечері 8 травня, у День пам’яті та примирення, у Дніпровській міській раді вшанували полеглих у Другій світовій війні. У мерії запалили 352 свічки пам’яті. Вогник засвітили у кожному вікні будівлі міськради.
Увечері 8 травня, у День пам’яті та примирення, у Дніпровській міській раді вшанували полеглих у Другій світовій війні. У мерії запалили 352 свічки пам’яті. Вогник засвітили у кожному вікні будівлі міськради.