9 травня учасниками пам’ятного фестивалю “Дякуємо за життя” стали відомі дитячі колективи та музичні гурти міста, танцюючий віськовий оркестр, переможці різноманітних талант-шоу України та гості з Білорусі – легендарні “Пісняри”.
Організатори фестивалю “Дякуємо За життя” – представники майже однойменної політичної партії. Святковий концерт вважають гідним способом подякувати визволителям, вшанувати їхній подвиг і створити справді мирну атмосферу для жителів сучасного міста.
Геннадій Гуфман, член політради Дніпропетровської обласної організації партії “За життя”: “Мне кажется, наверное, это самае понятная, достойная и правильная форма сказать тем, кто подарил нам этот праздник когда-то, и живым, и тем, кого уже нет с нами – «Спасибо». Сказать «Дякуємо за життя», так и назвали мы это мероприятие”.
Знайомі мелодії та голоси привабили до Фестивального причалу численних перехожих — люди залюбки підспівують і згадують родинні історії, в які втрутилася війна.
Віталій Котенко, дніпрянин: “Отец мой с двумя орденами Славы пришел. Отец мой никогда не праздновал, а мать плакала. А отец грустил, но гордился. Как отец мне говорил — это грусть о погибших, память, много потеряли, и гордость за то, что победили фашизм”.
Олена Бойко, дніпрянка: “9 мая — это память. У моей мамы брат — он летчик был. И он пропал без вести. Второй брат — был танкист в армии Рокоссовского. Поэтому, в память о них, я прихожу в этот день обязательно и возлагаю цветы”.
Окрім святкового концерту, на Фестивальному причалі дніпрянам запропонували різноманітні майстер-класи. Апетит гамували солдатською кашею, пригощання стало в нагоді учасникам танцювального флешмобу. Долучитися до нього зміг кожен, хто опинився поруч. О другій годині дня на згадку про покоління переможців близько 150 пар закружляли в ритмі «Вальсу життя». Це стало найбільш масовим виконанням цього танцю в нашому місті, отже маємо новий життєстерджуючий рекорд місцевого значення.





