21 мая 2018, 17:45

Реформи в “Укрпошті”: у День Європи в Дніпрі “Укрпошта” презентувала новий автопарк(ВІДЕО)

Відтепер брендові автівки доставлятимуть пошту оперативніше, здійснюючи і кур’єрську доставку. Нові машини вже курсують містом, забирають та розвозять листи, посилки та бандеролі. Оновлюються в “Укрпошті” і відділення. Наразі відкрили на житловому масиві «Перемога-4». Його відремонтували, встановили нове обладнання, оновили канали зв’язку та чекають на городян…

Це поштове відділення обслуговує близько 10 тисяч мешканців «Перемоги». Щодня його послугами користується в середньому 300 городян.

Любов Лєбєдєва — начальник відділення зв’язку № 100: «Где-то в день мы около 200 посылок принимаем, около 100 посылок, переводы нам сдают, коммунальные услуги мы принимаем и счет пополняем на мобильные телефоны, страховые продукты мы продаем».

Ремонт у відділенні робили власним коштом, не залучаючи підрядні організації. Тепер мають нове обладнання, оновленні канали зв’язку та 13 співробітників. Час роботи — до 8-ї години вечора. Постійні клієнти, кажуть в “Укрпошті”, нарешті дочекалися відкриття, адже саме це відділення вельми популярне на «Перемозі».
Олена Тємченко — оператор відділення зв’язку № 100: «Очень сложно они переживали ремонт. Они просили: «Давайте побыстрее. У вас тут очень хороший коллектив».

Оновлюються в “Укрпошті” не тільки відділення, а і автопарк. Новий презентували у День Європи. Брендовані авітвки вже збирають та доставляють пошту — працювати стали набагато оперативніше.

Ігор Смелянський — генеральний директор “Укрпошти”: «Середній вік автівок, коли я прийшов, був 14 років. На балансі — 3600 автівок. Їздили, або були спроможні — 2500. Лише за останні 5 місяців 2017 року ми придбали більше автівок, ніж за попередні 5 років взагалі».

У підприємстві обіцяють: масштабне оновлення “Укрпошти” найближчим часом на ціни послуг не вплине.

 
Ігор Смелянський — генеральний директор “Укрпошти”: «Ми будемо встановлювати ті ціни, що мають зміст. Я ж не можу прийти до інтернет-магазину і сказати: «У мене дорогі ціни, приходь до мене». Ні. Це цілком ринок, і ціни будуть його відражати».
Працюють в “Укрпошті” і з власним персоналом — запустили програму “Таємний покупець”. Вона дозволяє дізнаватися про рівень обслуговування, затримки та скарги вельми оперативно.  

Борис Філатов — міський голова: «У нас большие планы с «Укрпочтой» по развитию отделений. Как известно, многие отделения находятся в коммунальной собственности, которая расположена в городе Днепр. После капитального ремонта было открыто сотое отделение — Героев,3. К сожалению, меня не пригласили. Я не знаю по какой причине. Для меня это было большим сюрпризом и очень приятно, потому что это то почтовое отделение, в которое я ходил всю свою жизнь. Еще в детстве. Я жил на Героев,9″.

В“Укрпошті” намагаються розвивати і сучасні сервіси — запустили кур’єрську доставку таSmartbox”. Так можна відправляти за єдиною ціною по всій Україні посилки, незалежно від ваги — таким чином, пояснюють, намагаються конкурувати.  

Автор — Анна Вернігорова

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40
Нові аспекти системи закупівель «Прозорро» — у Дніпрі провели семінар для бізнесу (КОМЕНТАР)

  Нові можливості для бізнесу. У Дніпрі на семінарі для підприємців обговорили зміни у системі "Прозорро". 16 жовтня президент України

17 Октябрь, 22:30
Стрілянина у Дніпрі: вбито 27-річного чоловіка. Підозрюваних осіб доправии до поліції (коментар)

17 жовтня на Набережній Заводській обстріляли автомобіль Mercedes.  За кермом був чоловік 1992 року народження. Він загинув на місці. Стало

17 Октябрь, 20:22
Комплекти нового бойового одягу подарували представникам добровільних пожежних команд (ВІДЕО)

Добровільні пожежні команди Дніпропетровщини тепер і навчені, і одягнуті. Комплекти нового бойового одягу  представникам добровільних пожежних команд подарували польські колеги. 

17 Октябрь, 17:51