21 мая 2018, 17:45

Реформи в “Укрпошті”: у День Європи в Дніпрі “Укрпошта” презентувала новий автопарк(ВІДЕО)

Відтепер брендові автівки доставлятимуть пошту оперативніше, здійснюючи і кур’єрську доставку. Нові машини вже курсують містом, забирають та розвозять листи, посилки та бандеролі. Оновлюються в “Укрпошті” і відділення. Наразі відкрили на житловому масиві «Перемога-4». Його відремонтували, встановили нове обладнання, оновили канали зв’язку та чекають на городян…

Це поштове відділення обслуговує близько 10 тисяч мешканців «Перемоги». Щодня його послугами користується в середньому 300 городян.

Любов Лєбєдєва — начальник відділення зв’язку № 100: «Где-то в день мы около 200 посылок принимаем, около 100 посылок, переводы нам сдают, коммунальные услуги мы принимаем и счет пополняем на мобильные телефоны, страховые продукты мы продаем».

Ремонт у відділенні робили власним коштом, не залучаючи підрядні організації. Тепер мають нове обладнання, оновленні канали зв’язку та 13 співробітників. Час роботи — до 8-ї години вечора. Постійні клієнти, кажуть в “Укрпошті”, нарешті дочекалися відкриття, адже саме це відділення вельми популярне на «Перемозі».
Олена Тємченко — оператор відділення зв’язку № 100: «Очень сложно они переживали ремонт. Они просили: «Давайте побыстрее. У вас тут очень хороший коллектив».

Оновлюються в “Укрпошті” не тільки відділення, а і автопарк. Новий презентували у День Європи. Брендовані авітвки вже збирають та доставляють пошту — працювати стали набагато оперативніше.

Ігор Смелянський — генеральний директор “Укрпошти”: «Середній вік автівок, коли я прийшов, був 14 років. На балансі — 3600 автівок. Їздили, або були спроможні — 2500. Лише за останні 5 місяців 2017 року ми придбали більше автівок, ніж за попередні 5 років взагалі».

У підприємстві обіцяють: масштабне оновлення “Укрпошти” найближчим часом на ціни послуг не вплине.

 
Ігор Смелянський — генеральний директор “Укрпошти”: «Ми будемо встановлювати ті ціни, що мають зміст. Я ж не можу прийти до інтернет-магазину і сказати: «У мене дорогі ціни, приходь до мене». Ні. Це цілком ринок, і ціни будуть його відражати».
Працюють в “Укрпошті” і з власним персоналом — запустили програму “Таємний покупець”. Вона дозволяє дізнаватися про рівень обслуговування, затримки та скарги вельми оперативно.  

Борис Філатов — міський голова: «У нас большие планы с «Укрпочтой» по развитию отделений. Как известно, многие отделения находятся в коммунальной собственности, которая расположена в городе Днепр. После капитального ремонта было открыто сотое отделение — Героев,3. К сожалению, меня не пригласили. Я не знаю по какой причине. Для меня это было большим сюрпризом и очень приятно, потому что это то почтовое отделение, в которое я ходил всю свою жизнь. Еще в детстве. Я жил на Героев,9″.

В“Укрпошті” намагаються розвивати і сучасні сервіси — запустили кур’єрську доставку таSmartbox”. Так можна відправляти за єдиною ціною по всій Україні посилки, незалежно від ваги — таким чином, пояснюють, намагаються конкурувати.  

Автор — Анна Вернігорова

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Карантин завершено: 17-го лютого всі школи міста відновили навчання

Карантин завершено. 17-го лютого всі школи міста відновили навчання. Станом на 14-те лютого, за даними Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень,

17 Февраль, 21:17
На Ломівській насосно-фільтрувальній станції завершилася реконструкція (КОМЕНТАР)

Більш якісна вода  тепер має бути у мешканців лівого берега Дніпра - на Ломівській насосно-фільтрувальній станції завершилась реконструкція.  За сімдесят

17 Февраль, 20:03
Прогноз погоди на 18 січня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Февраль, 19:43
Берлінський мур по-дніпровськи: авангардистські картини доповнили німецьку виставку в музеї “Машини часу”(ВІДЕО)

“Берлінський мур” замість мольберту. Технічний музей “Машини часу” доповнює німецьку виставку картинами. Їх на імпровізованій Берлінській стіні вимальовують молоді художники.

17 Февраль, 19:12
Непросте материнство — у Дніпрі стартував тренінг для жінок, які виховують дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

  Допомога жінкам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. У Дніпрі розпочався благодійний треніг, присвячений темі особливого материнства. Вісім

17 Февраль, 19:08
Ярослава Магучіх перемогла на турнірі серії «World Indoor Tour»

Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на турнірі серії «World Indoor Tour», що проходив у Глазго (Шотландія). Спортсменка з першого разу

17 Февраль, 16:04
Міністерство соціальної політики України повідомило, що у 2020 році зросте максимальний розмір аліментів, який може бути встановлено судовим наказом

  Інформація з’явилась у прес-службі відомства. У 2020 році зростання пройде в два етапи. На дитину віком до 6 років:

17 Февраль, 15:07
20 – 29 лютого у Дніпрі проходитимуть дні газети «День»

17 Февраль, 14:05