На Дніпропетровщині живцем згоріла 33-річна жінка. Двох її родичів — матір та 25-річного брата-інваліда – вдалося врятувати. Пожежа із трагічними наслідками сталася в одному з приватних будинків Павлограда. За попередньою версією слідчих, вибухнув газовий котел. Сусіди погорільців твердять: родина зловживала спиртним. Що до жертв, то їх могло б бути значно більше. За щасливим збігом обставин, двоє дітей тієї ночі перебували в іншому місті.
Анатолій, сусід: “По вине ненормального образа жизни семьи – пьянки, гулянки и всё прочее”.
Михайло Бондаренко, лікар бригади швидкої допомоги: “Еще искали двоих детей, которые проживали по этому адресу, но на месте возгорания не обнаружили этих детей… Со слов соседей, они были забраны сожителем этой женщины, которая умерла во время пожара, в город Новомосковск”.
https://www.youtube.com/watch?v=RS9fRJ1fego&feature=youtu.be





