З початку 2019 року власників собак притягатимуть до адміністративної відповідальності, якщо ті не будуть прибирати за ними фекалії. Таке рішення депутати ухвалили ще в квітні 17-го. Слідкувати за порядком будуть патрульні поліцейські.
Михайло Лисенко — заступник міського голови: “Функцией «Зооконтроля» является стерилизация, учёт и регистрация, а административный протокол и контроль составляет патрульная полиция».
https://www.youtube.com/watch?v=9Cp2HqJauUg&feature=youtu.be





