Картинна галерея у підї’зді житлового будинку: Дніпро дивує
У під’їзді одного з дніпровських будинків виникла справжня картинна галерея. Її влаштували самі мешканці — вистачило кількох святкових днів. Де сусіди шукали натхнення і до чого тут відоме телевізійне шоу? Подробиці — у сюжеті.
Юлія Бублик, журналістка: “На перший погляд, за моєю спиною — звичайна п’ятиповерхівка, але за цими дверима мешканці зробили справжню картинну галерею! Ходімо подивимось!”
Прикрашати стіни жителі почали з верхнього поверху. Там мешкає влогер і учасник відомого кулінарного шоу Самвел Адамян.
Самвел Адамян, мешканець п’ятиповерхівки на вул. Планетній: “Шел на «Мастер-Шеф», у меня была встреча со зрителями с YouTube. И зрительница одна принесла вот такую картину. Тут написано: «Большого плавания, Самвел! Для тебя мир — без границ…» 21.06, кстати. Это мой день рождения”.
Картини Самвелу прихильники надсилають і поштою — за кілька років назбиралося чимало. Коли місця в квартирі вже не лишилося, чоловік вирішив прикрасити під’їзд. Так уздовж сходів з’явилися перші 7 картин. Наступного дня ініціативу Самвела підтримала сусідка, журналістка Оксана. Вона тепер ще й художниця – малює вже 2 роки.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: “Что было у меня — я повесила, а потом написала в Фейсбук — и люди сразу стали приносить рамочки. И мы решили, что если их хватит, то мы до первого этажа дойдём. Пока дошли до третьего”.
Наразі в під’їзді вже більше 20 картин. Серед них — пастельні, акварельні і навіть валяні.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: “Я боялась, что будут многие недовольны. Скажут там, что стены портим, как-то так мешаем…”
Самвел Адамян, мешканець п’ятиповерхівки на вул. Планетній: “Люди есть разные: кому-то нравится, кому-то — нет. Кто-то посмотрит с удовольствием, а кого-то это, может, раздражает. Поэтому надо учитывать это”.
Та гелерею в під’їзді сусіди сприйняли добре.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: “Сосед с 4 этажа сказал, что у него тоже есть рисунки. Тоже подумает, выставит”.
Василь Усенко, мешкає на четвертому поверсі: “Вот и гвоздички, может быть, надо. Вышел, смотрю – делают хорошее дело. Оно зайдешь — приятно смотреть даже!”
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетній: “Вчера пришел добрый человек, сказал: «Можно ли посмотреть на вашу галерею?» Это так уже громко звучит!”
Зацікавлені перехожі навіть розпитують про вартість картин. Тим часом мешканці будинку пішли далі: окрім стін прикрасили і підвіконня. Цього разу — книгами та кімнатними рослинами.
Оксана Олейникова, мешканка п’ятиповерхівки на вул. Планетні: “Здорово, когда понятие “дом” — это не только что-то за закрытым замком, а хотя бы на подъезд расширяется. А если на улицу — это вообще будет здорово!”





