10 січня у шахті імені Героїв космосу, що знаходиться в селищі Вербки поблизу Павлограда, вибухнув метан. Нещасний випадок стався на одній з ділянок шахти, там одразу почалася пожежа. Повідомлення про аварію надійшло до Служби порятунку близько у 21:15. У момент події на ділянці знаходилися 15 шахтарів. Постраждали п”ятеро — троє з них наразі у важкому стані, перебувають у реанімації, інші двоє — у хірургічному відділенні. Загалом з об”єкту евакуювали 182 людини. Ліквідували аварію співробітники 8-го воєнізованого гірничорятувального загону – встановили перемички аби ізолювати ділянку. І вже за фактом вибуху відкрите кримінальне провадження.





