Історичний музей Дніпра обдарує авторів кращих селфі-фото
День селфі у музеї започаткували у 2015 році. Традицію фотографувати самих себе у музеях на тлі витворів мистецтва запропонувала британка Март Діксон у своєму Твіттері. Таким чином вона хотіла привернути увагу молоді до історії та музеїв у цілому. Цьогоріч акція припадає на 16 січня. Музей імені Дмитра Яворницького долучається уп’яте. І роздає подарунки. Зробити селфі з будь-яким експонатом можна із 2 до 23 січня і 24 музейники оберуть переможців.





