28 января 2019, 16:16

На Дніпропетровщині упіймали жорстокого вбивцю, який зарубав колегу по роботі, а тіло закопав (ВІДЕО)

Аби уникнути покарання, досвідчений тюряжик намагався виїхати до Росії, але не встиг. Що стало причиною кривавого конфлікту? Біля багатоповерхівки нестерпно кричить жінка. Вона щойно дізналася про смерть власного сина. 30-річного чоловіка вбили, а потім закопали в підвалі будинку.
“Сыночек мой любимый. Кто ж это сделал так, сынок? За что, сыночка? Боже мой, мама моя дорогая, за что?»
Микита працював на шахті, був одружений і виховував трьох дітей. Зі слів удови, зв’язок із чоловіком зник після того, як він відпочивав у компанії колег по роботі.
Дмитро Сердюк, керівник тернівського відділу поліції: “Три друга 1968, 88 и 90 года рождения встретились и стали праздновать уход в отпуск одного своего коллеги по звену».
Підозра впала на найстаршого з працівників. Він був двічі судимий за тяжкі злочини. І оперативники не помилилися. Одразу після зникнення колеги, 50-річний Микола купив квитка до Москви. Саме під час спроби перетнути кордон, ймовірного вбивцю затримали.
Микола, підозрюваний у вбивстві: «В отпуск идти… Я принёс «банку» на работу. Выпили, пошли домой, хотели ещё вина выпить. Ну, напились до такой степени, что слово за слово и… Он замахнулся, я схватился за топор».
Все, що тієї ночі відбувалося поверхом вище, чула пані Віра. Втім, поліцію жінка не викликала, адже до такої поведінки сусідів звикла.
Віра, сусідка: «Они меня в полдвенадцатого разбудили. Крики были сильные очень. Началась где-то в полтретьего драка. Я слышала что были, бутылки летели».
Під час бійки жертву двічі вдарили сокирою по голові. Далі — тіло перетягли до ванної кімнати. Після цього вбивця пішов на дачу по лопату.
Дмитро Сердюк, керівник тернівського відділу поліції: «Вернувшись домой, он обмыл труп, положил его в лежавший на полу ковёр и отнёс в подвальное помещение своего же дома, где, вырыв яму примерно 2-2,5 метра, поместил туда труп и забросал землёй».
За жорстокий злочин, та враховуючи кримінальне минуле, підозрюваному загрожує довічне ув’язнення. Автор — Артур Терещенко Камера — Олександр Самсонов

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24