З 1 січня 2019 року змінився електропостачальник у Дніпрі та області. Нова компанія – «Дніпровські енергетичні послуги». Вже у лютому населення вперше отримає платіжки від цього постачальника. Представники компанії завіряють, що тариф на електроенергію з урахуванням всіх його складових для населення не змінився. Однак, просять звернути увагу на зміну реквізитів для оплати рахунку. Реквізити «Дніпровських енергетичних послуг» будуть розміщені в платіжних квитанціях і опубліковані на сайті компанії. Їх необхідно вказати при оплаті рахунку через відділення банку, пошти або інтернет-банкінгу. Перерахунок грошей на реквізити минулого постачальника буде автоматично перерахована на нові реквізити. У квітанції буде два рахунки: за розподіл газу та за його постачання.





