06 февраля 2019, 21:47

» Я маю право бути» — проект-перевтілення для жінок, пов’язаних із війною і молодих стилістів (відео)

У Дніпрі створили проект перевтілення для жінок, які пов*язані із подіями у зоні ООС.  Створює новий образ ціла команда із кількох фахівців. Але проект має ще й освітній характер. Далі — у сюжеті.

Краса врятує світ! У Дніпрі запустили проект перевтілення для жінок. Створювати новий образ буде ціла команда: стиліст, візажист, перукар. Ідею запропонувала майстриня і волонтерка Майя Норкіна.

Майя Норкіна (стилістка-перукарка, ініціаторка проекту)

«Я ходила с этой мыслью очень долго. Я каждый год езжу жить в монастырь и после монастыря у меня появляются мысли, что что-то хочется сделать. И именно эта мысль пришла вот там. Когда я приехала, начала реализовывать»

Назву проекту “Я маю право бути” обрали недарма. Програма дає зробити перші кроки у якості стиліста та візажиста. Весь процес можна назвати майстер-классом, у якому теж можна взяти активну участь.

Валерія Абрамова (майстриня-візажистка)

«Для молодых мастеров, начинающих, которые получили обучение, но еще не знают, как дальше себя развивать — это очень важно. По-этому, я надеюсь, что мы помогаем мастерам становиться увереннее в себе, становиться более профессиональными, имеем возможность помогать с трудоустройством, подсказывать им. Эти навыки можно перевоплотить в профессию, которая будет приносить доход.»

Наразі у кріслі пані Роза Мартинова. Троє синів Рози Петрівни у 2014му пішли добровольцями на передову. Автобус із молодими бійяцми потрапив під обстріл. Один син загинув, двоє інших — були поранені та пережили полон. Для матері цей проект — прекрасна можливість звільнитися від негативних думок.

 Роза Мартинова (учасниця перетворення)

«Мы хотим, чтоб какая-то изюминка, какая-то радость у нас была. И вы знаете, что у нас есть группа «Родинне Коло», где у нас мамы погибших и это.. Когда я им за это сказала — они были очень довольны, что я попала сюда, в этот проект. И каждый теперь надеется, что тоже попадет в этот проект»

Створювати новий яскравий образ Розі Петрівні допомагала учениця проекту Ліана. Дівчина задоволена, що не тільки сама вчиться, а і має право вносити свої корективи.

 Ліана Сергєєва (візажистка, учениця проекту “Ф маю право бути”)

«Это очень интересно, прикольно, я узнала о таком проекте, как этот. И, наверное, я узнала людей. Познакомилась с новыми людьми.»

Минуло дві години, а модель уже не впізнати. Яскравий новий імідж навіть погляд жінки змінив. Роза Петрівна ділиться: отримала задоволення не лише від результату, але й від самого процесу свого перетворення

 Роза Мартинова (учасниця перетворення)

«Хочется чувствовать себя женщиной, что ты кому-то нужна, что о тебе кто-то беспокоится, волнуется, переживает и само удовольствие от этого всего процесса»

Стас Коновалов, Назар Владіміров, Дмитро Большак, Олександр Височин. Новини 9 Каналу.

Вибір редакції

Школяр з України Юліан Бойко вийшов у фінал дорослого чемпіонату світу зі снукеру (фото)

14-річний українець Юліан Бойко вийшов до фіналу аматорського чемпіонату світу з одного із видів більярду – снукеру, який відбувається на

17 Январь, 20:23
Кращі селфери в музеях Дніпра отримають подарунки (ВІДЕО)

Традиційно його відзначають 15 січня. Мета флешмобу — популяризувати музейні колекції серед молоді. Ритуал досить простий і навіть буденний —

17 Январь, 19:34
Прогноз погоди на вихідні, 18 та 19 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:57
Де на Дніпропетровщині можна безпечно зануритися на Водохреща

  19 січня мешканці Дніпропетровщини відзначатимуть  Водохреща. Цьогоріч безпечно зануритися у холодну воду можна буде у 109 місцях області. Там

17 Январь, 18:14
Ополонку рубати не доведеться! Яка погода і заходи безпеки очікуються на Водохреще (КОМЕНТАР)

Понад три з половиною сотні надзвичайників чергуватимуть на свято Богоявлення, 19 січня, біля річок та інших водойм. З восьмої ранку

16 Январь, 22:41
Прогноз погоди на 17 січня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 19:05
У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті встановили сучасну систему протипожежного захисту

В кінці 2019 року в Дніпропетровському геріатричному пансіонаті завершили встановлювати нову систему протипожежного захисту. На сучасне обладнання та роботи витратили

16 Январь, 17:11
У житлових будинках Дніпра відремонтують ліфти, під’їзди та покрівлю за 11,5 мільйона гривень

У житлових будинках Дніпра відремонтують ліфти, під'їзди та покрівлю. На все це Департамент житлового господарства готовий витратити 11,5 млн грн.

16 Январь, 16:56