Доля спеціалізованої міської лікарні номер 8 продовжує залишатись у центрі уваги дніпрян. Про неї говорять і у соцмережах, і на вулицях, і у професіних колах — настільки зачепилі людей чутки про можливе розформування єдиного закладу з унікальними для міста послугами. На сьогодні маємо іфнформацію від голови обласної ради: об’єднувати восьму лікарню з онкодиспансером не будуть, проте реорганізації – не уникнути. У день сесії обласної ради працівники та пацієнти 8 лікарні вийшли закликати депутатів саме НЕ об’єднувати медичну установу із онкодиспансером – недоцільно, кажуть, та і і небезпечно для пацієнтів. А в обласній раді, нагадаю, ще до старту сесії питання щодо реорганізації 8 лікарні із порядку денного зняли. Далі без коментарів.




