Поліцейські Кам’янського затримали 14 осіб, які організували у місті мережу збуту наркотиків. Прибуток з незаконних оборудок, за попередніми підрахунками, становив близько півтора мільйона гривень щомісячно. Група наркоділків працювала на території міста близько року. В ході операції правоохоронці вилучили опій ацетильований, марихуану, прекурсор «ангідрит оцтової кислоти» та гроші, отримані за збут наркотичних речовин. За цінами «чорного» ринку вартість вилучених наркозасобів становить 72 тис гривень. Семи особам, причетним до організації та збуту наркотичних засобів, може загрожувати позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна. Наразі чотирьох затриманих уже взяли під варту, ще трьом підозрюваним міра запобіжного заходу буде обрана до кінця тижня. Роль і документування злочинної діяльності інших осіб встановлюється.
Олександр Войтенко, начальник управління протидії наркозлочинності обласного управління поліції: “Вказана злочинна група діяла на території міста Кам’янське на протязі року, і якщо говорити у грошовому еквіваленті, то сума складає десь півтора мільйона гривень на місяць. Отримували вони дохід за незаконний збут наркотичних засобів”.
https://www.youtube.com/watch?v=UI5yGvRY3eI&feature=youtu.be





