Одна дитина загинула, ще двох вдалося врятувати. Такі наслідки жахливої пожежі на Дніпропетровщині. Трагічний випадок стався в одному з приватних будинків у місті Кам*янському. В мить займання дорослих вдома не було. Дим, що валив з оселі, першим помітив один із сусідів. Він й витягнули двох хлопчиків 3-х та 5 років на свіже повітря ще до приїзду рятувальників та медиків. От от їхню сестричку, яка більш за всіх надихалася чадним газом, з палаючого будинку вже діставали надзвичайники. Малолітню пацієнтку негайно ушпиталили. Втім менше, ніж за кілька годин, дівчинка померла в реанімації.
ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО — ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ГУ ДЕРЖСЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ
“На момент пожежі батьків вдома не було. Вони з*явилися через деякий час, мати і батько. Батько був в легк5ому нетверезому стані, мама була, враховуючи ту ситуацію, яка сталася — в неадекватному стані. Причина пожежі нам не відома, але на перший погляд це могли бути пустощі із вогнем, сірники, свічки і таке інше.”





