20% новонароджених дітей в Україні реєструють без вказування батька. Про це заявив глава Мін’юсту Павло Петренко на 4-му щорічному Всеукраїнському форумі сім’ї.
«Під час реєстрації новонароджених дітей в 20% випадків матері не вказують батьків. Фактично кожна п’ята дитина в країні – без батька », – розповів Петренко.
Міністр зазначив, що в даний час близько трьох мільйонів українських дітей живуть в неповних сім’ях. 550 тисяч з них стали фактично жертвами економічного насильства з боку одного з батьків, який забув про цих дітей.





