Гран-прі за найкращий спектакль для дорослих отримав Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр за виставу #IGROKI Гоголя (режисер – Павло Гатилов, художник – Олена Рикусова, музичне оформлення – Антон Архипов).

А нагороду за найкращий дитячий спектакль здобув Дніпровський міський театр ляльок з виставою «Кіт у чоботях» (режисер – Роман Гребенюк, сценографія та ляльки – Віктор Нікітін, композитор – Геннадій Гордельянов). Крім статуеток, володарі гран-прі отримали грошові призи – по 25 тис. грн.

Більше інформації про церемонію нагородження театральної премії “Січеславна-2019” дізнаєтесь із випуску новин на 9 каналі о 18.00\





