На події відреагувала міська влада. 27 березня її представники заявили, що що розцінюють такі дії як вандалізм. За словами начальниці управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради Надії ЛиштвИ, о 8 ранку демонтаж скульптури продовжувався, на місце чиновниця викликала поліцію, аби перешкодити роботам. Головний архітектор міста Дмитро Волик каже – земельна ділянка знаходиться у власності держави, але її давно передали у користування Південмашу. Рішення про руйнування скульптури ніхто із міською владою не ухвалював, жодних дозвільних документів чиновникам не надали. Подальша доля «Дніпрових хвиль» невідома, але Дмитро Волик каже, що влада сприятиме зупиненню руйнації та якнайшвидшому відновленню пам*ятки.





