Посадити і виростити дерево у своєму дворі дніпрянам пропонують волонтери. Вже третій рік проводять благодійну акцію — закуповують саджанці у розпліднику і розвозять по місту учасникам. Так вже висадили близько півтисячі дерев. Цього року на вибір містян сім видів дерев: береза, клен, явір, горобина звичайна і скандинавська, верба звичайна і верба матсудана. Акція вже стартувала — за перший день зібрали 207 заявок. Більшість — з лівого берега Дніпра. Участь можуть взяти всі бажаючі — для цього треба заповнити анкету у групі “Посади дерево — врятуй місто” у мережі Фейсбук. Прийом заявок триває до третього квітня.





