За 4 роки на Дніпропетровщині капітально відремонтували близько 500 автошляхів, звітують в обласній раді. В 2018 на баланс області перейшли і дороги між населеними пунктами. Тепер своєї черги дочекалися мешканці сіл Багате, Сонячне та Малозахарине. Днями тут завершився капітальний ремонт 8 км дорожньої сполуки між населеними пунктами.
Юрій Голік, радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації: “Это важнейшая транспортная артерия Солонянского района, по которой ездят рейсовые автобусы и 2 школьных автобуса. Эта дорога с новым покрытием, дорожный, европейского качества и 5-летней гарантией на него”.
Володимир Оберемок, староста Широчанського-Старостинського округу: “Останній раз в 1996 році капітально ремонтували дорогу. За ці роки вже тяжко було її назвати дорогой. Краще назвати напрямком”.
Петро Кожушко, місцевий мешканець: “Звісно, ями були такі, що колеса можно було втратити. Щас зробили. Їздить прекрасно”.
Світлана Дирда, місцева мешканка: “Місяць назад була жахлива. А зараз їздити – одне задоволення. Я їжджу на скутері – кайф”.





