Нікопольська благодійна організація “Древо життя” через суд скасувала штраф, що його наклала Державна служба з питань праці. Розмір штрафу — 4,5 мільйони гривень, його присудили нібито за порушення вимог законодавства про працю. Відомство вважає, що працівники організації мали бути оформлені за трудовим договором, натомість вони користуються цивільно-правовими угодами. “Древо життя” опікується людьми з ВІЛ, СНІД і туберкульозом, зокрема – це споживачі ін’єкційних наркотиків і працівниці секс-бізнесу. Адвокатеса організації Олена Доненко каже: інспекція Держпраці не врахувала специфіку діяльності благодійників, які отримують донорські внески під конкретні строкові проекти. Крім того, зазначає: за півроку це вже другий випадок, коли Держпраця накладає штраф на організацію такого профілю.




