Цілодобовий графік і швидкий темп: на Центральному мості Дніпра тривають фінальні роботи. Нагадаю, що за перший тиждень травня на лівій частині зняли майже дві тисячі тонн асфальтобетонного покриття. Наразі завершують демонтаж армованого захисного шару. Планують перефарбувати огорожу та встановити велодоріжки зі спеціальним полімерним протиковзаючим шаром. Заступник міського голови Михайло Лисенко запевнив журналістів, що вже виконано 95% робіт. Капітальний ремонт Нового мосту планують завершити до 15 серпня. Загалом на реставрацію переправи витратили майже 400 мільйонів бюджетних коштів. У наступному році планується ремонт сходів на міст.
Михайло Лисенко, заступник міського голови: “Спуски — это у нас будет в следующий год. Это у нас есть вторая очередь. Она уже, по большому счету, не является реконструкцией моста. Это является участком благоустройства — спуском/съездом. Он и затронет левую часть города – там планируются объекты благоустройства, то есть прилегающая территория с зоной отдыха. И в следующем году мы произведем реконструкцию самих ступеней и самих этих колонн. Барельефы все сохраним”.





