На Дніпропетровщині діють 12 стаціонарних станцій екомоніторингу
Електрофільтр для зменшення викидів пилу нещодавно встановили на Придніпровській ТЕС. Екологами вважають станцію підприємством-забруднювачем, багато активістів наголошує на важливості її модернізації, а також наполягають на покращені ситуації з викидами заводів, сортуваннямі переробкою сміття, забрудненням річок тощо. З 2016 року в нашій області працює програма запобігання зміні клімату.
На продовження екологічної теми поспілкуємось із гостем нашої студії.





