04 июня 2019, 16:47

Операція «Наливайка» триває: 4 червня знесли 112 кіоск у Дніпрі (ВІДЕО)

Боротьба із незаконними наливайками в Дніпрі продовжується. Наприкінці травня відзначали річницю операції «Наливайка», вже 4 червня демонтували 112-й кіоск. Мешканці вулиці Леонтовича, кажуть чиновники, вже давно скаржилися на МАФ — тут продавали і розливали оковиту 24/7. Зранку на вул. Леонтовича, 24 зносять черговий МАФ. Місцеві розповідають: сусідство із наливайкою завдавало чимало дискомфорту.
Олександр та Юрій, місцеві мешканці: «Мы не пьем. Пусть убирают. Полгода где-то не работает или месяца 3 назад была разливайка. Бухали самое дешевое с пластиковых баклаг. И потасовки, и драки были, все было».
Рішення про демонтаж торговельної точки виконком виніс 21 травня. Інспекторам КП «Благоустрій» так і не вдалося поспілкуватися із власниками наливайки. Ба більше,  виявилось, що і на саму споруду дозвільних документів не існує.
Оксана Крижевець, юристка КП «Благоустрій міста»: «Данное торговое находится здесь незаконно. Нет никаких правоустанавливающих документов на пребывание здесь, и вообще торговой деятельности. После демонтирования это сооружение будет отвезено на площадку, где оно будет находиться до момента, когда обратится владелец. Владелец должен обратиться в коммунальное предприятие наше, где, оплатив демонтажные работы, он сможет в любой момент забрать свое сооружение».
Нагадаємо, скарги щодо незаконних точок продажу алкоголю на розлив дніпряни можуть залишати в соцмережі  https://www.facebook.com/groups/186684455307387/about/. Адреси з такими спорудами перевіряють щомісяця. Якщо власники не надають дозвільних документів, МАФи, в яких незаконно торгують алкоголем, прибирають.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10