Новий електрофільтр для зменшення викидів пилу нещодавно встановили на Придніпровській ТЕС. Екологами вважають станцію підприємством-забруднювачем, багато активістів наголошує на важливості її модернізації, а також наполягають на покращені ситуації з викидами заводів, сортуванням і переробкою сміття, забрудненням річок тощо. З 2016 року в нашій області працює програма запобігання зміні клімату. Що думають дніпряни про екологічну ситуацію в нашому регіоні – далі.





