У Дніпрі застрелився поліцейський. Самогубство скоїв з табельної зброї – в стінах ізолятора тимчасового тримання. Вже відомо: о восьмій ранку понеділка офіцер конвойної служби заступив на чергування. Після інструктажу старший лейтенант усамітнився в кімнаті відпочинку, написав передсмертного листа, дістав пістолет і випустив кулю в скроню. Що стало мотивом до суїциду, – мають встановити слідчі органи. За однією з версій, чоловік скоїв непоправне через нерозділене кохання.
Ганна Старчевська, речник ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області: “Поліція висловлює співчуття батькам та близьким загиблого поліцейського. Обставини смерті правоохоронця, якому 35 років, зараз перевіряються”.





