У зоні ООС підірвалися двоє українських військових
З початку поточної доби збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню.
В районі проведення операції Об’єднаних сил два військовослужбовці дістали поранення внаслідок підриву на вибуховому пристрої. Про це повідомляється на сторінці прес-центру
штабу операції Об’єднаних ТУТ

«Сьогодні, 4 січня, під час пересування між взводними опорними пунктами, два військовослужбовці Об’єднаних сил дістали поранення внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої. Постраждалих було доставлено до медичного закладу та надана кваліфікована допомога», – йдеться у повідомленні. За даними штабу, з початку поточної доби збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню. Зі станкового автоматичного гранатомету та великокаліберного кулемету противник обстріляв позиції українських захисників поблизу населеного пункту Новолуганське, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».
Напередодні, 3 січня, збройні формування Російської Федерації 3 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі.
фото UATV





