12 февраля 2020, 18:46

У Дніпропетровській ОДА поліцейських громад області навчають ефективній комунікації з дітьми

У Дніпропетровській ОДА стартував тренінг. Протягом двох днів правоохоронців регіону навчатимуть ефективній комунікації із дітьми. До зустрічі долучилися поліцейські офіцери громад та працівники служби у справах дітей з ОТГ.
«Благополуччя дітей та забезпечення їх захисту – один із пріоритетів держави. Особливої уваги потребують ті, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Нині в області 1,2 тис таких хлопчиків та дівчаток. Крім того, і підлітки із благополучних сімей можуть стати жертвами булінгу чи «токсичних дорослих» в соцмережах, – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Аби діти почувалися у безпеці і в школі, і в родині, необхідно дорослим об’єднати зусилля. З цією метою організували тренінг для поліцейських офіцерів громад та працівників служб у справах дітей».
На тренінгу досвідом комунікації з дітьми ділилися працівники соціальних служб.
«Поліцейський громади поєднує декілька функцій. Серед них – робота з дітьми. Для більш ефективного виявлення прихованих фактів насильства треба вміти правильно спілкуватися з підлітками. Тут неоціненним є досвід соціальних працівників. Влаштовуємо спільні рейди. Сподіваємося, й на тренінгу вони поділяться власними методиками та алгоритмами дій», – сказав заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.
Тренінг ініціювала громадська організація «Громадський рух» Джендер Стрім».
«Ідея зустрічі прийшла від поліцейського Аулівської громади. Він поділився, що серед 12-річних школярів є курці та дебошири. Порадився з нами, як краще працювати з такими підлітками», – розповіла керівниця ГО «Громадський рух» Джендер Стрім» Ольга Полякова.
У Аулівській громаді запустили новий проєкт, який планують згодом поширити іншими територіями області. Активісти працюють із дітьми, батьками, соціальними працівниками, педагогами, поліцейськими. Навчають биезпеці в Інтернеті, правилам дорожнього руху. А ще розповідають, куди дитина може звернутися, якщо стикнулася з віртуальним або реальним насиллям, у тому числі сексуального характеру.
«Часто спілкуюся з маленькими мешканцями громади. Коли приходжу до школи, вони вже впізнають мене, кидаються в обійма, наче до рідного татуся. Це приємно, але й накладає велику відповідальність. Тож навички, отримані на тренінгу, точно стануть у нагоді», – поділився поліцейський Ляшківської ОТГ Олександр Комісар.  
Загалом до зустрічі долучилися понад 60 учасників.

Вибір редакції

Карантин завершено: 17-го лютого всі школи міста відновили навчання

Карантин завершено. 17-го лютого всі школи міста відновили навчання. Станом на 14-те лютого, за даними Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень,

17 Февраль, 21:17
На Ломівській насосно-фільтрувальній станції завершилася реконструкція (КОМЕНТАР)

Більш якісна вода  тепер має бути у мешканців лівого берега Дніпра - на Ломівській насосно-фільтрувальній станції завершилась реконструкція.  За сімдесят

17 Февраль, 20:03
Прогноз погоди на 18 січня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Февраль, 19:43
Берлінський мур по-дніпровськи: авангардистські картини доповнили німецьку виставку в музеї “Машини часу”(ВІДЕО)

“Берлінський мур” замість мольберту. Технічний музей “Машини часу” доповнює німецьку виставку картинами. Їх на імпровізованій Берлінській стіні вимальовують молоді художники.

17 Февраль, 19:12
Непросте материнство — у Дніпрі стартував тренінг для жінок, які виховують дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

  Допомога жінкам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. У Дніпрі розпочався благодійний треніг, присвячений темі особливого материнства. Вісім

17 Февраль, 19:08
Ярослава Магучіх перемогла на турнірі серії «World Indoor Tour»

Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на турнірі серії «World Indoor Tour», що проходив у Глазго (Шотландія). Спортсменка з першого разу

17 Февраль, 16:04
Міністерство соціальної політики України повідомило, що у 2020 році зросте максимальний розмір аліментів, який може бути встановлено судовим наказом

  Інформація з’явилась у прес-службі відомства. У 2020 році зростання пройде в два етапи. На дитину віком до 6 років:

17 Февраль, 15:07
20 – 29 лютого у Дніпрі проходитимуть дні газети «День»

17 Февраль, 14:05