17 февраля 2020, 19:08

Непросте материнство — у Дніпрі стартував тренінг для жінок, які виховують дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

  Допомога жінкам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. У Дніпрі розпочався благодійний треніг, присвячений темі особливого материнства. Вісім учасниць протягом двох місяців разом із психологинею навчатимуться самопідтримці. У цей час їхніх дітей доглядатимуть вихователі центру нейрореабілітації “Дніпро Сенсорі Ворлд”. Це перший подібний захід у Дніпрі, його мета — поліпшити психологічне здоров’я матерів.   Алія Ямілова виховує дитину з розладом аутичного спектру. Її п’ятирічний син має проблеми з комунікацією — зовсім не розмовляє. Пані Алія ділиться: у моменти, коли закінчуються внутрішні сили, дуже не вистачає підтримки ззовні.  
Алія Ямілова, мама дитини з особливими освітніми потребами: «Ты начинаешь постепенно выгорать, и уже когда ты выгораешь дотла — не остаётся сил для борьбы. А эти силы очень нужны, потому что если не ты, больше никто твоему ребёнку не поможет».
  Алія бере участь у благодійному проєкті — тренінгу для матерів дітей з особливими освітніми потребами. Каже: у Дніпрі такі заходи — велика рідкість.  
 Алія Ямілова, мама дитини з особливими освітніми потребами: «Откровенно говоря, когда ты очень много денег вкладываешь в развитие ребёнка, его дальнейшее обучение, а на себя не остаётся. Потому что ты понимаешь: или ты, или ребёнок. Поэтому этот проект очень важен и очень нужен».
  Протягом двох місяців учасниці тренінгу працюватимуть із психологинею у форматі групової терапії. Усього заплановано чотири зустрічі на базі дитячого центру нейрореабілітації Dnipro Sensory World.  
Васіліса Крушинська, координаторка проєкту: «Психологиня Олена Живаго, вона буде розбирати питання особливого материнства, як його поєднувати із соціальним життям. Питання психологічної самодопомоги, мережування мам. Щоб вони зрозуміли, що вони є дуже великою силою, є одна в одної. Та є великою опорою одна для одної».
  Під час навчання діти будуть під наглядом реабілітологів і вихователів центру.  
Анна Кириченко, директорка центру Dnipro Sensory World: «Ми намагаємося на території нашого сенсорного простору надати комплексну допомогу не тільки дітям, а й цілим сім’ям. Це дуже важливо, вони цінують це. І я думаю, що ідея прекрасна».
  Проєкт повністю фінансує Український жіночий фонд.   Автор — Георгій Марков Камера — Руслан Герасименко      

Вибір редакції

Масовий спалах коронавірусу в Першотравенську: в місті обмежать в’їзд-виїзд з 9 ранку 8 квітня (коментар)

У Дніпропетровській області виявили 15 нових випадків зараження коронавірусом. Усі випадки зафіксували у  місті Першотравенськ ( 29 тисяч населення), де

07 Апрель, 21:54
Рішення про обмеження в’їзду може прийняти лише центральна влада, — Святослав Олійник (коментар)

"Приймати рішення про обмеження в’їзду , або перекриття населеного пункту може лише центральна влада шляхом військового чи надзвичайного стану. І

07 Апрель, 21:02
8 квітня — день «Намалюй пташку» Прогноз погоди від синоптика Еда (ВІДЕО)

Усім привіт! З вами Едуард Парнет і мій друг Пан Прогноз. Якщо погодна картина вам не сподобається, то це він

07 Апрель, 18:12
Благовіщення під час карантину: «9 канал» провів незалежний рейд по церквах міста (ВІДЕО)

Благовіщення Пресвятої Богородиці  - важливе свято для православних. За легендою, в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марії про майбутнє

07 Апрель, 18:03
КП «Дніпроводоканал» закликає мешканців своєчасно оплатити рахунки за воду

На сайті підприємства зазначається, що мережа водопроводу та каналізації є критично важливою інфраструктурою, відіграє одну із ключових ролей в охороні

07 Апрель, 13:46
Ситуація із коронавірусом на Дніпропетровщині: актуальні дані

  Інфекцію COVID-19 знайшли у 12 нових заражених в Дніпропетровській області. Захворіли жителі Дніпра, Першотравенська, а також Синельниківського району.  

07 Апрель, 13:28
Проєкт «Шкільний офіцер поліції» у Дніпрі продовжує працювати онлайн (КОМЕНТАР)

Ініціатива «Шкільний офіцер поліції» існує вже 2 роки. Проект запустили, як пілотний. Дніпро – одне з перших міст, в яких

06 Апрель, 19:38
65 наметів на 130 місць. У Царичанському районі розгорнули наметове містечко для обсервації (ВІДЕО)

Серед поля, поміж населеними пунктами Царичанського району Дніпропетровської області тепер розміщується наметове містечко для обсервації. Воно може допомогти, якщо, наприклад,

06 Апрель, 17:47