17 Лютого 2020, 19:08

Непросте материнство — у Дніпрі стартував тренінг для жінок, які виховують дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

  Допомога жінкам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. У Дніпрі розпочався благодійний треніг, присвячений темі особливого материнства. Вісім учасниць протягом двох місяців разом із психологинею навчатимуться самопідтримці. У цей час їхніх дітей доглядатимуть вихователі центру нейрореабілітації “Дніпро Сенсорі Ворлд”. Це перший подібний захід у Дніпрі, його мета — поліпшити психологічне здоров’я матерів.   Алія Ямілова виховує дитину з розладом аутичного спектру. Її п’ятирічний син має проблеми з комунікацією — зовсім не розмовляє. Пані Алія ділиться: у моменти, коли закінчуються внутрішні сили, дуже не вистачає підтримки ззовні.  
Алія Ямілова, мама дитини з особливими освітніми потребами: “Ты начинаешь постепенно выгорать, и уже когда ты выгораешь дотла — не остаётся сил для борьбы. А эти силы очень нужны, потому что если не ты, больше никто твоему ребёнку не поможет”.
  Алія бере участь у благодійному проєкті — тренінгу для матерів дітей з особливими освітніми потребами. Каже: у Дніпрі такі заходи — велика рідкість.  
 Алія Ямілова, мама дитини з особливими освітніми потребами: “Откровенно говоря, когда ты очень много денег вкладываешь в развитие ребёнка, его дальнейшее обучение, а на себя не остаётся. Потому что ты понимаешь: или ты, или ребёнок. Поэтому этот проект очень важен и очень нужен”.
  Протягом двох місяців учасниці тренінгу працюватимуть із психологинею у форматі групової терапії. Усього заплановано чотири зустрічі на базі дитячого центру нейрореабілітації Dnipro Sensory World.  
Васіліса Крушинська, координаторка проєкту: “Психологиня Олена Живаго, вона буде розбирати питання особливого материнства, як його поєднувати із соціальним життям. Питання психологічної самодопомоги, мережування мам. Щоб вони зрозуміли, що вони є дуже великою силою, є одна в одної. Та є великою опорою одна для одної”.
  Під час навчання діти будуть під наглядом реабілітологів і вихователів центру.  
Анна Кириченко, директорка центру Dnipro Sensory World: “Ми намагаємося на території нашого сенсорного простору надати комплексну допомогу не тільки дітям, а й цілим сім’ям. Це дуже важливо, вони цінують це. І я думаю, що ідея прекрасна”.
  Проєкт повністю фінансує Український жіночий фонд.   Автор – Георгій Марков Камера – Руслан Герасименко      

Вибір редакції

COVID-19 поширюється не тільки через великі краплі, а й через найдрібніші частинки, які затримуються в повітрі

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що коронавірусна інфекція може поширюватися повітрям.

08 Липень, 07:09
8 липня – день боді-арту. Прогноз погоди, Дніпро, область і моря (ВІДЕО)

Літній Синоптик Ед уже заступив на погодне чергування і сьогодні уважно розглядаємо прогноз на середу, 8 липня,  в Дніпрі, області

07 Липень, 18:35
Вже 23 країни відкрили кордони для українців

повідомляє Міністерство закордонних справ України. При цьому влада попереджає українців: не дивлячись на те, що багато авіакомпаній вже чимдуж продають квитки

07 Липень, 14:28
Міносвіти просить відстрочити призов випускників в армію

Хлопцям віком 18-19 років почали масово відправляти повістки до військкомату, у зв'язку з цим Міністерство освіти і науки (МОН) попросило

07 Липень, 14:11
У ДНУ імені Олеся Гончара ліквідували кафедру української історії та етнополітики

Відповідне розпорядження підписав ректор ДНУ Микола Поляков.

07 Липень, 13:48
Водія, що переховувався після скоєння 6 липня ДТП у Дніпрі, затримала поліція

У Дніпрі поліція затримала 31-річного водія, який переховувався після скоєння ДТП У результаті дорожньо-транспортної пригоди 31-річна потерпіла отримала тяжкі тілесні

07 Липень, 13:28
7 липня – японське свято Танабата. Прогноз погоди, Дніпро область і море (ВІДЕО)

Усім привіт! З вами Літній Ед, і просто зараз я швиденько намалюю вам погодну картину вівторка. Ультрафіолетовий індекс на Дніпропетровщині

06 Липень, 18:28
Госпітальєри провели практикум з домедичної допомоги для працівників електротранспорту в Дніпрі (ВІДЕО)

Для працівників Дніпровського електротранспорту провели тренінг домедичної допомоги. Тема лекції — зупинка кровотечі. Практикум провели інструктори добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри”.

06 Липень, 17:33