Невдовзі у Дніпрі вимкнуть тепло в оселях. У зв’язку з підвищенням середньодобової температури повітря, опалювальний сезон 2019-2020 в Дніпрі планують завершити 31 березня. З цього числа котельні мають завершити подачу теплоносія до осель мешканців Дніпра.
Проект розпорядження мера Дніпра опублікований на сайті міської ради.

Комунальники відключають опалення в тому випадку, якщо середньодобова температура протягом трьох днів не опускається нижче 8 градусів тепла.
Контролювати виконання розпорядження про закінчення опалювального сезону буде заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.





