Середньодобова температура підвищилася, протягом трьох днів становила 8 градусів тепла чи більше. Попри нічні заморозки перших днів квітня, цей середній показник навряд чи зміниться. Отже, про обігрів тепер дбаємо самостійномно. Натомість у Кривому розі вирішили опалювальний сезон не зупиняти – продовжать його до 15 квітня.
Таке рішення у міській раді Кривого Рогу пояснюють так, цитую: «Вимкнемо опалення, будинки дуже швидко охолонуть, що в свою чергу призведе до нової хвилі захворювань на ГРВІ. Що вкрай небезпечно зараз! Багато людей, які відповідально підходять до карантину зараз вдома» – кінець цитати.





